تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 12 نوامبر 2020 | 02:30 ق.ظ
رقابت‌های جهانی کشتی بزرگسالان در سال ۲۰۲۰
رقابت‌های جهانی کشتی بزرگسالان در سال ۲۰۲۰ اتحادیه جهانی در نظر دارد که مسابقات را در شکلی جدید با نام جام جهانی و به صورت انفرادی برگزار کند که نحوه برگزاری این مسابقات بزودی از سوی اتحادیه جهانی کشتی اعلام می‌شود.

شعار سال: پیش از این قرا بود که رقابت های کشتی بزرگسالان جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار شود که اتحادیه جهانی کشتی تصمیم به لغو این مسابقات گرفت.

اتحادیه جهانی در نظر دارد که مسابقات را در شکلی جدید با نام جام جهانی و به صورت انفرادی برگزار کند که نحوه برگزاری این مسابقات بزودی از سوی اتحادیه جهانی کشتی اعلام می شود.

خبر جدید  مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا

مسئولان اتحادیه جهانی کشتی پیش از این اعلام کرده بودند که اگر قرار به برگزار شدن مسابقات جهانی در سال ۲۰۲۰ باشد باید از معیارهایی که توسط کمیته اجرایی تعیین شده است پیروی کند و برای برگزاری هر مسابقه باید ۸ تیم از ۱۰ تیم برتر رنکینگ و حداقل ۷۰٪ کشورهای شرکت کننده سال قبل در آن حاضر باشند (بر اساس حضور ورزشکار سال قبل).

خبر جدید  نیهوا: برای رشد ورزش دولت باید حمایت کند

این درحالی است که پیش از این چندین کشور از جمله آمریکا، ژاپن، قزاقستان و کوبا به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا از حضور در این رقابت ها انصراف داده بودند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانا، تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹، کد خبر:-، dana.ir

خبر جدید  آرامش امروزم را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم!

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,