تاریخ انتشار: دوشنبه 12 اکتبر 2020 | 04:43 ق.ظ
گفتمان ورزشی راهکار مبارزه با فقر حرکتی
گفتمان ورزشی راهکار مبارزه با فقر حرکتی معاون وزیر ورزش: هفته تربیت بدنی فرصت خوب و گرانبهایی برای اقدامات گسترده در راستای شناسایی بیشتر ورزش در بین آحاد مختلف جامعه است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما؛ سید عبدالحمید احمدی در جلسه ستاد هفته تربیت بدنی و ورزش کشور، اهمیت توسعه ورزش همگانی با رویکرد گسترش ورزش در بین آحاد مختلف مردم با هدف ارتقا سطح سلامتی و نشاط جامعه را مورد توجه قرار داد و افزود: هفته تربیت بدنی فرصت بسیار مناسب و گرانبهاست که دستاورد‌های ورزشی در ابعاد مختلف را ارائه کنیم تا ورزش بیشتر از قبل بین گروه‌های مختلف گسترش یابد چرا که برای سلامتی جامعه و برون رفت از شرایط کنونی به دلیل افزایش وزن و چاقی و کم تحرکی نیاز داریم بیشتر از قبل ورزش را نهادینه کنیم.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، تعامل و هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف برای اجرای برنامه‌های باشکوه در هفته تربیت بدنی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: برنامه ریزی‌های خوبی صورت گرفته تا با اجرای برنامه‌های متعدد زمینه رشد و گسترش ورزش بیشتر از قبل در جامعه بوجود آید و شرایط را برای ورزش کردن مردم مهیاتر و میسر‌تر کنیم.
سید عبدالحمید احمدی افزود: در هفته تربیت بدنی فرصت بسیار خوبی وجود دارد تا مسئولین ورزش کشور در دستگاه‌های مختلف دستاورد‌های خود را طرح تا زمینه انگیزه بیشتر برای رو آوردن مردم به ورزش بوجود آید از طرفی باید در زمینه انعکاس رسانه‌ای رویداد‌های مختلف هم سنگ تمام بگذاریم تا زمینه آشنایی مردم با ورزش بیشتر از قبل رقم بخورد.
وی گفت: برای هر اقدام و برنامه ورزشی باید پیوست رسانه‌ای داشته باشیم تا میزان آگاهی‌های مردم افزایش یابد و بتوانند با آشنایی بیشتر به ورزش مورد علاقه خود رو آورند.
سید عبدالحمید احمدی گفتمان سازی ورزش در جامعه را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید گفتمان سازی ورزش در ایران بیشتر از همیشه مورد توجه قرار بگیرد چرا که اکنون نیاز داریم برای سلامتی و شادابی جامعه فرهنگ ورزش را گسترش دهیم.
در این جلسه نمایندگان دستگاه‌های مختلف به ارائه برنامه‌های خود برای هفته تربیت بدنی پرداختند.

خبر جدید  ضعف ها با برگزاری مسابقات ماسه ای مشخص شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,