بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 12 مارس 2019 | 12:31 ب.ظ
کار بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال به دادسرا می‌کشد؟
کار بازنشسته‌های فدراسیون فوتبال به دادسرا می‌کشد؟مسئولان بازنشسته فدراسیون فوتبال برای ماندن به هر قانونی متصل شده‌اند.

شعار سال : هرچند کفاشیان، اصفهانیان و معینی ازنایب رئیسی فدراسیون فوتبال، ریاست کمیته داوران و ریاست کمیته جوانان فدراسیون استعفا داده‌اند اما این استعفا به معنای استعفای از هیئت رییسه فدراسیون فوتبال نبود. هیچ نشانی از این استعفا ها در مجمع عمومی فدراسیوننبود و بازنشسته های فدراسیون حضور محکمی در جلسه داشتند. آن ها شنبه قبل از مجمع عمومی به سازمان بازرسی کل کشور احضار شده بودند.

برای کفاشیان شرایط متفاوت است. او در اردیبهشت، مجمع انتخاباتی کنفدراسیون فوتبال آسیا را مقابل خودش می بیند. اما حیدر بهاروند، رییس سازمان لیگ اعلام کرده حتی اگر بازداشت هم شود فدراسیون فوتبال را ترک نمی کند. به نظر می رسد با توجه به شرایط او، پرونده‌اش راهی دادسرا خواهد شد. یکی دیگر از بازنشسته های فدراسیون،ابتدا باید از کمیته‌ای که در آن حضور دارد، انصراف دهد. او مدعی است بازنشسته یک ارگان امنیتیحساب می شود و این قوانین شامل حال او نیست. اما طبق قانون، تنها یک درصد از بازنشستگان آن ارگان می توانند به کار بازگردند. آن هم فقط برای حضور در ارگان مذکور است، نه هر نهاد دیگری.

خبر جدید  آزمون فوتبال پاک

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین، تاریخ انتشار ۲۱اسفند ۹۷، کد خبر: ۱۲۴۰۰۸۸، www.khabaronline.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)