تاریخ انتشار: جمعه 11 ژوئن 2021 | 14:07 ب.ظ
والیبال ایران با اشتباهات خودی به آلمان‌ها باخت!
والیبال ایران با اشتباهات خودی به آلمان‌ها باخت! دیگر ورزش‌ها تیم‌ملی والیبال ایران در نهمین بازی خود در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ به مصاف آلمان رفت و چهارمین شکست خود را متحمل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم ملی والیبال ایران در نهمین مسابقه خود در لیگ ملت های ۲۰۲۱ از ساعت ۱۲:۳۰ به مصاف آلمان رفت و در یک بازی عجیب و غریب با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد تا ایران فقط یک امتیاز از این مسابقه کسب کند و تعداد بردهایش در عدد ۵ بماند. این چهارمین شکست ایران در لیگ ملت های ۲۰۲۱ بود. ولادیمیر آلکنو برای شروع این مسابقه سعید معروف، مسعود غلامی، محمد موسوی، میثم صالحی، میلاد عبادی پور، صابر کاظمی و آرمان صالحی استفاده کرد. ست نخست؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران شاگردان ولادیمیر آلکنو شروع خوبی در این مسابقه نداشتند، اما زمانی که سعید معروف پشت خط سرویس قرار گرفت ورق برگشت و در امتیاز ۸ بر ۷ به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. برتری ایران ادامه پیدا کرد و در امتیاز ۱۶ بر ۱۴ به سود ایران یک بار دیگر تیم ها به وقت استراحت فنی رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود شاگردان ولادیمیر آلکنو خاتمه پیدا کرد. ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۰ به سود آلمان برای شروع ست دوم ترکیب ایران تغییری نکرد. شاگردان جیانی در تیم ملی آلمان این ست را کمی بهتر آغاز کردند و در امتیاز ۸ بر ۶ به سود آنها، هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. برتری آلمانی ها ادامه پیدا کرد و در امتیاز ۱۶ بر ۱۱ به سود آنها، یک بار دیگر بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند.  این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود شاگردان جیانی خاتمه پیدا کرد. ست سوم؛ ۲۵ بر ۱۹ به سود آلمان آلمان در ست سوم هم شروع خوبی داشت و توانست ایران را تحت فشار قرار دهد. در امتیاز ۸ بر ۳ به سود شاگردان جیانی، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. اختلاف رفته رفته بیشتر شد و آلکنو مجبور شد تا تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کند. در امتیاز ۱۶ بر ۸ به سود آلمان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت ۲۵ بر ۱۹ به سود آلمان تمام شد تا یکی از سنگین ترین شکست های تیم تا اینجای مسابقات ثبت شود. ست چهارم؛ ۲۵ بر ۱۹ به سود ایران ست چهارم با شور و هیجان بالایی بین بازیکنان دو تیم آغاز شد. در امتیاز ۸ بر ۵ به سود ایران بازیکنان به وقت استراحت فنی رفتند تا به صحبت های سرمربیان خود گوش کنند.  آلمان در امتیاز ۱۰ بازی را به تساوی کشاند. عملکرد هر دو تیم در این ست بسیار تماشایی بود، اما در نهایت ست چهارم با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود ایران تمام شد. ست پنجم؛ ۱۵-۱۳ به سود آلمان امتیاز اول این ست را آلمانی ها از روی دفاع کسب کردند. بیرون رفتن سرویس میثم صالحی بازی را ۷-۴ به نفع آلمان ها کرد. اشتباهات بازیکنان ایران هم در این ست ادامه داشت و شاگردان جیانی به خوبی از این مسئله استفاده کردند. تلاش های بازیکنان و البته نکات فنی آلکنو حریف اشتباهات خودی نشد و در نهایت این ست هم با برتری آلمان همراه شد تا آن ها ۳ بر ۲ برنده این مسابقه باشند.  
تیم ملی والیبال ایران در دهمین مسابقه خود روز سه شنبه، ۲۵ خرداد از ساعت ۱۴:۳۰ باید مقابل استرالیا قرار بگیرد. بیشتر بخوانید: بازگشت ملی‌پوش والیبال به ایران ۲۵۳ ۲۵۱
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  دستیار جدید شفر به کادرفنی استقلال اضافه شد/عکس
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,