تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 11:52 ق.ظ
همیشه دوست داشتم در اوج از ورزش خداحافظی کنم
همیشه دوست داشتم در اوج از ورزش خداحافظی کنم کاپیتان سابق تیم ملی بسکتبال گفت: همیشه دوست داشتم در اوج از ورزش خداحافظی کنم و مطمئنم امسال لیگ خوبی را در پیش خواهیم داشت.

شعار سال: سعیده علی، کاپیتان سابق تیم ملی بسکتبال سه به سه کشورمان، درباره شرایط این روز‌های خود و حضورش در تیم گروه بهمن اظهار کرد: از مدت‌ها پیش به خداحافظی از بسکتبال فکر می‌کردم، چون معتقدم بالاخره هر ورزشی برای هر ورزشکاری یک پایانی دارد. درست است که دل کندن از چیزی که دوستش داری سخت است، اما چون خوشبختانه هدفم مشخص بود و علاقه‌مند بودم پا به عرصه مربیگری بگذارم خیلی راحت توانستم با این مسئله کنار بیایم.

خبر جدید  دستگیری یکی از معاونان پرسپولیس آغاز راه مبارزه با فساد بود

او اضافه کرد: البته در کنار این موارد همیشه دوست داشتم که در اوج و یا بهتر بگویم در شرایط ایده‌آلی که هستم از دنیای ورزش قهرمانی خداحافظی کنم که خوشبختانه با قدرت این تصمیم را گرفتم. اسم من کنار گروه بهمن است و قطعا هر کمکی که از دست من برآید دریغ نمی‌کنم، اما به‌خاطر مسائل شخصی و مشکلاتی که کرونا به وجود آورد متاسفانه نشد آنطور که دوست داشتم و برنامه ریزی کرده بودیم کنار تیم باشم.

خبر جدید  برخورد سیاسی اماراتی‌ها با جام ملت‌های آسیا

علی در پایان درخصوص سطح کیفی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بانوان گفت: متاسفانه کرونا امسال شرایط را برای همه سخت و شکل برگزاری مسابقات به صورت متمرکز فشار زیادی را به تیم‌ها متحمل کرده است، اما در کنار آن این فصل بازیکن‌های خارجی جذب لیگ ایران شدند که جای خوشحالی دارد به هر حال در سال‌های قبل کمتر شاهد این اتفاق بودیم. در مورد تیم‌ها نیز از الان خیلی زود است بخواهیم قضاوت کنیم، ولی به نظر می‌رسد لیگ پویایی را در پیش خواهیم داشت.

خبر جدید  کی روش تمایلی به تمدید قرارداد نداشت/ مطالبات او را از طریق AFC پرداخت می‌کنیم

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۱۰۰۶۱۳، borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,