تاریخ انتشار: شنبه 11 آوریل 2020 | 19:51 ب.ظ
محمدی: با کشتی گیران دائم در ارتباط هستیم/ به برگزاری انتخابی تیم ملی اعتقاد دارم
محمدی: با کشتی گیران دائم در ارتباط هستیم/ به برگزاری انتخابی تیم ملی اعتقاد دارم سرمربی تیم کشتی آزاد گفت: برای آنکه درجریان وضعیت آزادکاران قرار بگیریم مرتباً با آن‌ها در ارتباط هستیم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، غلامرضا محمدی درحالیکه در سالن خالی از کشتی گیر خانه کشتی شهید هادی حضور داشت، گفت: ضمن تشکر از فدراسیون کشتی و کسانی که در خانه کشتی همیشه زحمت می‌کشند، امیدوارم خیلی زود اینجا شاهد برگزاری دوباره اردوی تیم‌های ملی باشیم و این مکان مقدس را دیگر خالی از کشتی گیر نبینیم. ما هر روز با بچه‌های تیم ملی در تماس هستیم. برای اعضای کادرفنی فیلم از تمرینات شان می‌فرستند و مرتبا با بچه‌ها در تماس هستیم، اما تمرین انفرادی در کشتی هیچ وقت جایگزین تمرین تیم ملی نخواهد شد.

خبر جدید  عناوین روزنامه‌های ورزشی ۲۱ دی ۹۸/ فرهاد زهر چشم گرفت؟! +تصاویر

وی ادامه داد: باید از راه دور با بچه‌ها در تماس باشیم و در عین حال هم منتظر تصمیم اتحادیه جهانی کشتی هستیم که ببینیم بعد از تیر ماه قرار است چه اتفاقی رخ دهد. همچنین باید دید ستاد مبارزه با بیماری کرونا چه تصمیماتی در آینده خواهد داشت و از چه زمانی می‌توانیم اردو‌ها را آغاز کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد مسابقات انتخابی تیم ملی خاطرنشان کرد: قطعا اگر تصمیمی در این رابطه گرفته شود مبنی بر خرد جمعی خواهد بود. در چند روز آینده با علیرضا دبیر، محسن کاوه و کادرفنی تیم ملی جلسه‌ای خواهیم داشت تا برنامه داخلی را طراحی کنیم. به شخصه اعتقاد به برگزاری انتخابی تیم ملی دارم، اما به شکلی که یک مسیر طراحی شود و فقط بسنده به یک مسابقه داخلی نکنیم. مسابقات مختلفی را قطعا در پیش خواهیم داشت. مثلا جام تختی سال گذشته که در کرمانشاه برگزار شد، یک مرحله انتخابی ما بود که اکثر مدعیان درآن حضور داشتند. کسانی که در چارچوب و سیاست کادرفنی بودند در اردو‌ها و مسابقات برون مرزی و داخلی از جمله قهرمانی کشوری، انتخابی جام تختی، لیگ برتر، باشگاه‌های جهان و جام تختی حضور داشته اند و قطعا ما باید امتیاز و شرایط خاصی برای آن‌ها در نظر بگیریم، اما هنوز در این خصوص به جمع بندی قطعی نرسیده ایم.

خبر جدید  محرومیت مادام العمر علیرضا کریمی؟

وی همچنین در مورد وضعیت علیرضا کریمی گفت: قرار است دکتر کیهانی پای کریمی را معاینه کند و اگر نیاز به عمل جراحی باشد، این اتفاق خواهد افتاد. زمان خوبی را در اختیار داریم و علیرضا کریمی حتی اگر عمل کند دوباره به مسابقات برمی گردد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  نمی‌شود قانون منع جذب خارجی‌ها فقط برای سرخابی‌ها اجرا شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,