تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 11:51 ق.ظ
محرومیت خواهران منصوریان بخشیده شد
محرومیت خواهران منصوریان بخشیده شد فدراسیون ووشو پس از رسیدگی به تجدید نظرخواهی خواهران منصوریان رای به بخشیده شدن این دو قهرمان تیم ملی داد.

شعار سال: به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، کمیته استیناف فدراسیون ووشو پس از درخواست تجدیدنظرخواهی خانم «سهیلا منصوریان» نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران، مطابق با ماده ۹ آئین نامه انضباطی و تقاضای حاکی از تعهد برای عدم تکرار خطای گذشته، نگاه حمایتی فدراسیون ووشو نسبت به قهرمانان و همچنین فقدان سابقه محکومیت قطعی در رکن قضائی ووشو، محرومیت باقی مانده ایشان را مورد بخشش قرار داد.

خبر جدید  70 درصد اقلام ورزشی ما وارداتی است و تنها ۳۰ درصد شامل تولید داخلی است

همچنین در خصوص تجدید نظرخواهی سرکار خانم «شهربانو منصوریان» نسبت به رأی کمیته انضباطی، با توجه به تقاضای حاکی از تعهد برای عدم تکرار خطای گذشته، نگاه حمایتی نسبت به قهرمانان و افتخارآفرینان ووشو و فقدان سابقه محکویت قطعی در رکن قضائی ووشو، محرومیت باقی مانده ایشان به مدت یک سال به حالت تعلیق درآمد.

خبر جدید  انصاری‌فرد باید پاسخگوی چک‌های خرج شده باشد

کمیته استیناف فدراسیون ووشو در خصوص درخواست تجدیدنظرخواهی خانم‌ها «هاجر نصیری زاده»، «فرزانه قیصری» و «معصومه اژدر بروجردی» نسبت به رأی کمیته انضباطی هیئت ووشو لرستان، پس از بررسی محتویات پرونده و استدلال مندرج در رأی صادره، ایراد وارده بر دادنامه معترض عنه را وارد دانسته و رأی صادره در خصوص تنزیل درجه داوری ایشان را ابطال نبود.

در خصوص الباقی رأی صادره ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه وارد نیامد، به عمل نیامده مستندا به آئین نامه انضباطی، ضمن رد اعتراض دادنامه صادره را تائید می‌نماید و لازم الاجرا می‌باشد.

خبر جدید  بازگشت دایی به فوتبال با پیوستن به تیم اورتون انگلستان

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: ۱۸آذر ۱۳۹۹، کد خبر: ۷۵۷۹۶۱۹، yjc.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,