تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 آگوست 2020 | 03:22 ق.ظ
مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا
مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا امروز به ریاست مهدی علی نژاد به صورت وبینار برگزار شد.

شعار سال: مجمع عمومی سالانه این فدراسیون، صبح امروز (سه شنبه ۲۱ مرداد ماه) با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، طاهره طاهریان نایب رییس کمیته ملی المپیک، فاطمه هاشمی رئیس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و مستجاب الدعوه معاون مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش وجوانان در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع برخی از اعضای مجمع به صورت حضوری این مجمع را دنبال کردند و رؤسای هیات های ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان‌ها نیز بصورت آنلاین در این مجمع شرکت کردند که در بخشی از مجمع به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

خبر جدید  فوتبال غیر شفاف، پنهان‌کاری در انعقاد قراردادها

این نشست به منظور بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته و تصویب برنامه‌های سال جاری انجام شد که پس از ارائه عملکرد توسط فاطمه هاشمی رییس فدراسیون به مجمع، مورد تأیید قرار گرفت. همچنین خزانه‌دار و بازرس فدراسیون هم گزارش خود را ارائه کردند که مورد تایید اعضا واقع شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ ای وزارت ورزش وجوانان از عملکرد فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در سال ٩٨٨ به نیکی نام برد و عملکرد این فدراسیون را در حوزه های مختلف تاثیر گذار و قابل تقدیر توصیف کرد. از این فدراسیون به عنوان فدراسیونی نام برد که جامعه مخاطب آنها به دلائل مختلف شامل بیماریهای شده اند که اهمیت ورزش برای حفظ سلامتی آنها لازم تر از دیگر اقشار است.

خبر جدید  فوتبال هفت نفره از لیست پارالمپیک ۲۰۲۰ خط خورد

علی‌نژاد با ابراز رضایت از عملکرد رییس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و تیم همکارانش، اظهار داشت: در این فدراسیون خدمات ارزشمندی در حوزه های مختلف صورت گرفته که ارزشمند و خداپسندانه است. آنچه در این دوره پاندمی کرونا اهمیت دارد حفظ سلامتی جامعه مخاطب این فدراسیون است تا جاییکه فدراسیون جهانی رقابت های ٢٠٢١١ را هم لغو کرده اما فعالیت های داخلی را بعد از عادی شدن شرایط می توان برای حفظ سلامتی و نشاط دنبال کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان اهمیت بهره گیری از تکنولوژی های نوین ارتباطی در دوران کرونا را با هدف پیگیری مستمر برنامه های آموزشی مهم برشمرد و توضیح داد: باید از ظرفیت های IT برای تحقق اهداف فدراسیون بهره برد و خوشبختانه این فدراسیون از نظم اداری، مالی و تشکیلاتی بسیار خوبی هم برخوردار است.

خبر جدید  تجدید بیعت ورزشکاران ارتش با آرمان‌های امام (ره)

علی‌نژاد عملکرد فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در حوزه قهرمانی را ستایش کرد و ارتقا رتبه ایران از جایگاه یازدهم به سوم رقابت های جهانی را بیانگر پیشرفت در ابعاد قهرمانی دانست.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹، کد خبر: ۹۵۲۴۴۵،  www.ilna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,