تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اکتبر 2020 | 21:09 ب.ظ
مبارزه با حکم فروشی در انجمن موی تای
مبارزه با حکم فروشی در انجمن موی تای در حال حاضر فهرست کاملی از دریافت کنندگان احکام خان، مربیگری و داوری در زمان حضور موی تای در فدراسیون رزمیتهیه شده است و خارج از آن هر حکمی با هر تاریخی کشف شود، مجعول محسوب شده و فورا ابطال خواهد شد. علاوه بر آن با فرد خاطی هم برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. البته در فهرست مورد نظر ابهاماتی وجود دارد که در حال بررسی هستند.

شعار سال: جواد نصیری رئیس انجمن موی تای از ایمان غیاثوند پیشکسوت باسابقه و مسئول بخش پیگیری‌های ویژه این انجمن به عنوان مطالبه‌ای جدی درخواست کرده است که بررسی دقیق از آمار مربیان، داوران و قهرمانان، برخورد قاطع با افرادی که خارج از ضوابط انجمن اقدام به دریافت احکام فنی کرده اند، صورت پذیرد.

غیاثوند که در کارنامه اش مسئولیت‌های اجرایی، چون نایب رئیسی و مشاوره انجمن، عضویت در هیئت رئیسه و همچنین ناظر و نماینده کمیته ملی المپیک در انجمن موی تای به چشم می‌خورد، در این باره گفت: در حال حاضر فهرست کاملی از دریافت کنندگان احکام خان، مربیگری و داوری در زمان حضور موی تای در فدراسیون رزمی را در اختیار داریم و خارج از آن هر حکمی با هر تاریخی کشف شود، مجعول محسوب شده و فورا ابطال خواهد شد. علاوه بر آن با فرد خاطی هم برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. البته در فهرست مورد نظر ابهاماتی وجود دارد که در حال بررسی آن‌ها هستیم.

خبر جدید  کارگاه آموزشی تولید تجاری کشت بافت گیاهی

غیاثوند ادامه داد: بعضا مشاهده شده که افرادی اقدام به توزیع و فروش احکام سفیدِ خان کرده اند که آن‌ها را شناسایی و علاوه بر کمیته حقوقی و انضباطی انجمن به مراجع قضایی هم معرفی کرده ایم.

وی گفت: اعلام می‌کنم انجمن موی تای ایران به عنوان تنها متولی این ورزش در کشور، هر گونه مدرک فنی دارای ابهام و صادر شده خارج از ضوابط را به رسمیت نشناخته و از درجه اعتبار ساقط می‌داند.

خبر جدید  شکست مصلحتی ملایی در پاریس، برای روبرو نشدن با جودوکار اسراییلی

غیاثوند تصریح کرد: هدف ما پاکسازی این ورزش از احکام مجعول و مبارزه با معضل حکم فروشی است که در این راه با هیچ کس تعارف نداریم.

شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما، تاریخ انتشار خبر: ۱۷ مهر ۱۳۹۹، کد خبر: ۲۸۵۳۲۹۸، www.iribnews.ir

خبر جدید  رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,