تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 14:48 ب.ظ
لشکر جوانگرایی نیمکت لیگ با پرچمداری شهرخودرو
لشکر جوانگرایی نیمکت لیگ با پرچمداری شهرخودرو پس از انتخاب یک بازیکن جوان به عنوان سرمربی شهرخودرو، این باشگاه خراسانی پرچمدار جوانگرایی روی نیمکت‌های فنی لیگ شده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در حالی که روز نهم شهریور ماه مالک باشگاه خصوصی شهرخودرو برخلاف گمانه‌زنی‌ها مبنی بر حضور دایی، قلعه‌نویی و … در این تیم، ناگهان مهدی رحمتی را از داخل زمین برای نیمکت فنی تیمش برگزید، ناخودآگاه لشکر نیمکت‌های جوان شده لیگ تشکیل شده و جالب اینکه طی هفته‌های اخیر هم رو به فزونی گذاشته است.

انتخاب محرم نویدکیا به عنوان سرمربی یکی از باشگاه‌های پرافتخار لیگ توسط محمدرضا ساکت باتجربه یک هفته بعد از این ماجرا در روز شانزدهم شهریور ماه، سپرده شدن سکان هدایت ذوب‌آهن به رحمان رضایی در روز پانزدهم شهریور، انتخاب براتلو به عنوان سرمربی ماشین‌سازی در روز بیستم شهریور ماه، بر عهده گذاشتن سرمربیگری نساجی به فاضلی ۳۸ساله بعد از جدایی قطعی فکری در مهرماه و … از این جمله بود.

خبر جدید  شروع طوفانی اینتر با کونته؛ لچه اولین قربانی نراتزوری

اما انتصاب مسعود شجاعی به عنوان سرمربی موقت تراکتور و همچنین انتخاب اخباری سرمربی جوانتر ماشین‌سازی پس از بیاتلو نشان می‌دهد هنوز نسخه حمیداوی در لیگ مشتری دارد و چه بسیار باشگاه‌های لیگ یکی که با همین فرمول نیمکتشان را چیده و دیگر خبری از اسامی پرتکرار لیگ بر روی نیمکت‌های فنی تیم‌ها نیست.

خبر جدید  نیمار و وعده جذابی که به دیوید بکام داد

در اینکه فواید و یا آسیب‌های این انتخاب‌ها جای بحث و گفتگوی زیادی دارد شکی نیست، اما به طور واضح، ایده‌های نو و جوان باعث پر گل‌تر شدن بازی‌های لیگ شده که انرژی و شور جوانی نیمکت‌های متحول شده قطعا در آن دخیل است، رخدادی که مقایسه نتایج کلیشه‌ای و بی‌روح لیگ گذشته با نتایج پویای امسال بر آن صحه خواهد گذاشت؛ رخدادی که حمیداوی و باشگاه خصوصی شهرخودرو در لیگ امسال پایه‌گذار آن شده‌اند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  دروازه‌بان استقلال در دربی کیست؟نامداری:نمی‌دانم!
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,