تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020 | 10:32 ق.ظ
شنبه؛ شروع کار دوباره کفاشیان در فدراسیون فوتبال؟
شنبه؛ شروع کار دوباره کفاشیان در فدراسیون فوتبال؟ نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در آستانه بازگشت مجدد به این فدراسیون است و در صورتی که همه چیز طبق روال پیش برود این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

شعار سال: علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال که سال گذشته با حکم کمیته اخلاق ۵ سال محروم شده بود، پس از اعتراض به کمیته استیناف محرومیتش به یک سال کاهش یافت تا به این ترتیب این دوران را سپری کرده باشد.

کفاشیان در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ضمن تایید این مطلب، بازگشت دوباره‌اش به فدراسیون و احتمال سرپرستی‌اش را رد نکرد و به نظر می‌رسد مقدمات حضور مجدد او در فدراسیون انجام شده است.

خبر جدید  کرونا گرفتن داوران فوتبال به پای خودشان است!

پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد که در فدراسیون فوتبال هم منتظر هستند تا کفاشیان به محل کار قبلی خود بازگردد؛ البته باید برخی هماهنگی‌ها در این زمینه انجام شود. اگر این هماهنگی‌ها صورت بگیرد و مشکل جدیدی ایجاد نشود، کفاشیان از روز شنبه آینده در فدراسیون فوتبال به عنوان سرپرست حاضر خواهد شد.

خبر جدید  از مشاور امور قرآنی وزارت ورزش و جوانان تجلیل شد

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ، شماره خبر: ۲۲۸۳۶۴۲ ، www.tasnimnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,