تاریخ انتشار: دوشنبه 11 می 2020 | 13:47 ب.ظ
رمضانی: مخالف شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال هستیم/زیرساخت‌های لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی را نداریم
رمضانی: مخالف شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال هستیم/زیرساخت‌های لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی را نداریم سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا با از سر گیری رقابت‌های لیگ برتر موافق نیستیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از سایت باشگاه استقلال،  سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران درباره ادامه از سر گیری رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت:  ما مخالف برگزاری رقابت‌های لیگ برتر در شرایط کنونی هستیم.

او ادامه داد: کشور‌های اروپایی با اینکه امکانات بسیار بیشتری نسبت به ما دارند نسبت به پیگیری تمرینات تیمشان  به مشکل برخورده اند و تصمیم به تجدید نظر در تصمیمات قبلی شان گرفتند.

خبر جدید  تیم منتخب هفته بیست و هشتم لیگ برتر

وی افزود: فقط کافی است یک فوتبالیست ناقل ویروس کرونا باشد تا این بیماری در جامعه فوتبال شیوع پیدا کند. آیا تضمینی هست در صورت شروع مسابقات هیچ فردی در فوتبال به این ویروس مبتلا نشود؟

سرپرست تیم استقلال در پایان تصریح کرد: پیگیر تمرینات انفرادی بازیکنان هستیم و از شرایط تک تک بچه‌ها آگاهی داریم. کادر فنی ما کارش را انجام می‌دهد و بازیکنان هم GPS دارند تا گزارش کامل تمرینات و شرایط بدنی آن‌ها وجود داشته باشد. از این بلاتکلیفی خسته شدیم، اما هیچ چاره‌ای جز صبر و تحمل نداریم.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  چراغ سبز رسمی بایرن برای فروش ستاره اسپانیایی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,