تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 مارس 2020 | 16:03 ب.ظ
رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس شد
رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس شد رییس هیات مدیره باشگاه فوتبال پرسپولیس اعلام کرد: با تصمیم هیات مدیره تا زمان تعیین وضعیت مدیرعامل، سرپرستی باشگاه را برعهده خواهد داشت.

شعار سال:رییس هیات مدیره باشگاه فوتبال پرسپولیس اعلام کرد: با تصمیم هیات مدیره تا زمان تعیین وضعیت مدیرعامل، سرپرستی باشگاه را برعهده خواهد داشت.

«رسول پناه» در گفت و گویی که روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان امروز (چهارشنبه) منتشر کرد با اشاره به استعفای مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: در مدت مسوولیت «محمدحسن انصاری‌فرد» تعهدات مالی زیادی ایجاد شده و منتظر هستیم وی با حضور در جلسه هیات مدیره، درباره عملکرد چند ماهه و میزان تعهدات مالی و سایر موارد مربوط به مسئولیت خودش توضیح دهد.

خبر جدید  اجرایی شدن برنامه‌ها سهمیه المپیک را به همراه دارد

وی همچنین درباره پذیرش استعفای مدیرعامل پرسپولیس افزود: مطابق قوانین، استعفای «انصاری‌فرد» باید در هیات مدیره مطرح و مورد بررسی قرار گیرد و تاکنون استعفایی از ایشان بدست ما نرسیده است

رییس هیات مدیره پرسپولیس ادامه داد: در زمان مسوولیت «انصاری‌فرد» تعهدات مالی گسترده‌ای برای پرسپولیس ایجاد شده و چک‌های زیادی تحت عنوان هزینه‌های باشگاه خرج شده و الان با بدهی به روز مواجه هستیم و منتظریم او در جلسه هیات مدیره در این موارد و تعهدات جدید برای پرسپولیس توضیح دهد.

خبر جدید  فرهاد مجیدی رسما سرمربی استقلال شد

وی گفت: با تصمیم هیات مدیره تا زمان تعیین وضعیت مدیرعامل، سرپرست باشگاه پرسپولیس هستم.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا،تاریخ انتشار:۲۱اسفند۱۳۹۸،کد خبر:۸۳۷۰۹۵۵۵،www.irna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,