تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 14:48 ب.ظ
درخواست از اسپانسر‌ها برای کمک مالی بیشتر به بازی‌های المپیک توکیو
درخواست از اسپانسر‌ها برای کمک مالی بیشتر به بازی‌های المپیک توکیو کمیته برگزاری بازی‌های توکیو از اسپانسر‌های داخلی خواسته میلیون‌ها دلار کمک مالی بیشتری داشته باشند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اسپانسر‌های داخلی برای کمک به بازی‌های المپیک توکیو رکورد ۳.۳ میلیارد دلار را برآورد کرده‌اند که ۲ برابر بازی‌های قبلی است، اما هنوز کافی نیست.

در حال حاضر از آن‌ها خواسته شده میلیون‌ها دلار بیشتر به منظور تعویق بازی‌های المپیک و پارالمپیک پرداخت کنند. با توجه به شیوع ویروس کرونا مشاغل ژاپن تحت تاثیر قرار گرفته‌اند که این باعث ایجاد تردید در مورد سرمایه گذاری مجدد در بازی المپیک می‌شود که ممکن است مورد توجه مخاطبان قرار نگیرد.

خبر جدید  بحران کرونا در فوتبال اروپا اوج گرفت: به ایتالیا سفر نمی‌کنیم، حتی اگر بازنده شویم

توشیرو موتو رئیس کمیته برگزاری بازی‌های توکیو در این باره گفته بود: ما در حال درخواست بیشتر از شرکای مالی هستیم که به ما کمک کنند. حامیان مالی ابراز تمایل کرده‌اند تا سال آینده در بازی‌ها سهیم شوند، اما آن‌ها مبلغی را مشخص نکرده‌اند.

تقریبا هیچ کدام از ۷۰ اسپانسر داخلی برای کمک به بازی‌های سال آینده پاسخ منفی نداده‌اند. برخی از حامیان مالی ممکن است پرداخت‌های غیرعادی اضافی – مشارکت‌هایی که به صورت نقدی انجام نمی‌شود – ارائه دهند، اما اختلاف نظر‌هایی وجود داشته و جزئیات قرارداد به صورت عمومی اعلام نشده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  دو کرونایی جدید در والنسیا
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,