بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 5 آگوست 2019 | 12:31 ب.ظ
حال خوش این‌ روزهای تیم ملی وزنه‌برداری
حال خوش این‌ روزهای تیم ملی وزنه‌برداریدانشگاه آزاد اسلامی واحد نور از هفتم مرداد سال جاری میزبان اردوی حساس تیم ملی وزنه‌برداری ایران در استان مازندران است و این اردو تا ۲۷ مرداد ادامه دارد.

شعار سال: دانشگاه آزاد اسلامی این روزها میزبان اردوی حساس تیم ملی وزنه‌برداری ایران در استان مازندران است.

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور از هفتم مرداد سال جاری میزبان اردوی حساس تیم ملی وزنه‌برداری ایران در استان مازندران است و این اردو تا ۲۷ مرداد ادامه دارد.

این اردو با موافقت و حمایت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با توجه به طرح نیاز توسط عباس رحیمی رئیس هیئت وزنه‌برداری مازندران و نیز مدیر تربیت بدنی و ورزش دانشگاه آزاد اسلامی این استان برگزار می‌شود.

خبر جدید  ایران با ۴ مدال طلا، ۳ نقره و ۲ برنز قهرمان شد

تیم ملی وزنه‌برداری ایران پیش از حضور در رقابت‌های جهانی اردوی حیاتی سطح دریای خود را در شهرستان نور با پوشش ایمن دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزار خواهد کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با پذیرش این میزبانی در حقیقت امکان ارتقای سطح و جایگاه وزنه‌برداری این استان را که در رده‌های سنی پایه با نفرات درخشان و پرامید مواجه است، فراهم کرده است.

در این راستا صبح امروز محمد احمدی رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بازدید کرد.

خبر جدید  دوگانه ابدی؛ تیم یا نفر؟

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور به همراه معاونان و کارکنان این واحد دانشگاهی در محل اردوی تیم ملی وزنه‌برداری حاضر شدند و برای دقایقی نظاره‌گر تمرینات وزنه‌برداران بودند و پس از آن به صحبت با حسين برخواه سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری پرداختند.

احمدی در پایان برای اعضای تيم ملی دعای خير و آرزوی موفقيت در اين دوره از مسابقات کرد.

خبر جدید  فصل کوچ دسته‌جمعی

اردوی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی از یکشنبه هفته گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برای حضور در رقابت‌های جهانی تایلند که شهریور ماه در این کشور برگزار می‌شود در حال برگزاری است و تا  ۲۷ مرداد ادامه دارد.

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری آنا،تاریخ انتشار:۱۳مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۰۸۶۹۷،ana.ir

حال خوش این‌ روزهای تیم ملی وزنه‌برداری

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)