تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 مارس 2020 | 10:33 ق.ظ
تاکتیک پرسپولیس؛ خریدن زمان به قیمت افزایش بدهی‌ها
تاکتیک پرسپولیس؛ خریدن زمان به قیمت افزایش بدهی‌ها پیگیری‌ها نشان می‌دهد خروجی جلسات مدیران پرسپولیس تلاش برای ایجاد وقفه در صدور حکم نهایی با اعتراض یا درخواست برای دریافت اطلاعات تکمیلی است.

تاکتیک پرسپولیس؛ خریدن زمان به قیمت افزایش بدهی‌ها پیگیری‌ها نشان می‌دهد خروجی جلسات مدیران شعار سال: باشگاه پرسپولیس اوضاع جالبی ندارد و باید مبلغ کلانی بابت شکایت بازیکنان و مربیان قبلی بپردازد و این در حالی است که نفرات فعلی هم طلبکار هستند و باشگاه هم بودجه کافی ندارد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد خروجی جلسات مدیران پرسپولیس تلاش برای ایجاد وقفه در صدور حکم نهایی با اعتراض یا درخواست برای دریافت اطلاعات تکمیلی است.

خبر جدید  نه عذرخواهی کردیم و نه ابراز شرمساری/ ترجمه ایرانی‌ها اشتباه بوده است

قرمزها خوب می‌دانند که با این روش قرار نیست حکمی تغییر کند و ممکن است متحمل هزینه‌های بیشتری شوند اما سعی دارند با خریدن زمان، فرصت بیشتری برای تهیه پول پیدا کنند.

پیش از این در خصوص برخی پرونده‌ها مثل شکایت برانکو تلاش باشگاه انجام مذاکرات متعدد برای گرفتن تخفیف از مرد کروات بود و در این راه هزینه‌های زیادی نیز صرف شد اما در نهایت خبری از تخفیف نشد و برانکو نیز علیه پرسپولیس از فیفا حکم گرفت‌. باید دید این بار تلاش‌ها برای خریدن وقت نتیجه‌بخش خواهد بود یا بدهی‌ها را باز هم افزایش خواهد داد!

خبر جدید  ادعاهای آرش میراسماعیلی کذب از آب درآمد!+عکس

شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از روزنامه فرهیختگان، تاریخ انتشار: ۱۹اسفند۱۳۹۸ ، کدخبر: ۳۸۲۱۴ : farhikhtegandaily.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,