تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 11 فوریه 2021 | 14:57 ب.ظ
بهداد سلیمی: هدفمان قهرمانی است
بهداد سلیمی: هدفمان قهرمانی است لیگ برتر اعضای تیم وزنه برداری گهر زمین سیرجان جهت حضور در فینال لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور وارد اردوی آمادگی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اردوی تیم وزنه بردای باشگاه گهر زمین سیرجان از ۱۷ بهمن ماه جاری و در سالن وزنه برداری این باشگاه در حالی آغاز شده که شاگردان بهداد سلیمی در هفته اول این دور از رقابتها و در حال که این تیم در آخرین روزها و ساعات تشکیل شد توانست جایگاه اول جدول را به خود اختصاص دهد.
این اردو تا ۲۷ بهمن ماه و اعزام به مسابقات فینال اهواز ادامه خواهد داشت تا تمام اعضای تیم به آمادگی لازم و کامل برسند.
تیم گهر زمین سیرجان با  ترکیب پیمان دهقانی در دسته ۵۵ کیلوگرم و در دسته ۶۱ کیلوگرم ورزشکار نداریم، جابر بهروزی، مجید عسگری و کیومرث مقدسی دردسته ۶۷ کیلوگرم، میر مصطفی جوادی دسته ۷۳ کیلو گرم، محمد نیری در دسته ۸۱ کیلوگرم، محمد زارعی در دسته ۸۹ کیلوگرم، کیانوش رستمی دردسته ۹۶ کیلوگرم، در دسته ۱۰۲ کیلوگرم ورزشکار نداریم، کیا قدمی و علیرضا سلیمانی در دسته ۱۰۹ کیلوگرم و همچنین آیت شریفی و همایون تیموری در دسته به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم در فینال لیگ وزنه برداری حضور خواهد داشت.
بهداد سلیمی سرمربی تیم گهر زمین سیرجان گفت: باشگاه گوهرزمین امکانات بسیار خوبی را در اختیار وزنه برداران تیم قرار داده است و اردو در سطح بسیا بالایی در حال برگزاری است، البته برخی از وزنه برداران تیم ما در اردوی تیم ملی حضور دارند و برای مسابقات فینال به ما می پیوندند.
وی ادامه داد: هدفمان با اینکه به دلیل تعویق در تشکیل تیم نتوانستیم برترینها را به خدمت بگیریم قهرمانی است و برای رسیدن به آن هم قسم شده ایم.
بهداد سلیمی، آیدین نصرتی و علی جباری  کادر فنی تیم گهر زمین سیرجان را تشکیل می دهند.
گفتنی است؛ مرحله نهایی لیگ برتر وزنه برداری در رده سنی جوانان و بزرگسالان از روز ۲۸ بهمن تا ۲ اسفندماه به میزبانی باشگاه ملی حفاری در سالن شهدای اهواز برگزار می‌شود. ۲۵۱ ۲۵۱
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  استقلالی‌ها پولدار شدند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,