بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 جولای 2020 | 19:00 ب.ظ
برنامه‌ی فیفا برگزاری همه رقابت‌هاست/ هیچ رقابتی لغو نشود
برنامه‌ی فیفا برگزاری همه رقابت‌هاست/ هیچ رقابتی لغو نشودرئیس فدراسیون بین المللی فوتبال تاکید کرد که با وجود شیوع ویروس کرونا برنامه فیفا این است که همه رقابت‌ها برگزار شوند.

شعار سال: شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا تغییرات زیادی در فوتبال به وجود آید. کرونا باعث شد تا همه لیگ‌ها تعطیل شوند و تاکنون هم اجازه حضور هواداران در ورزشگاه‌ها داده نشده است و بازی‌ها در شرایط بسیار خاصی برگزار می‌شود.

اینفانتینو رئیس فیفا در این باره گفت: شرایط کنونی نشان داد که ما چقدر کوچک هستیم و نیاز به یک برنامه جامع جهانی داریم. به دنبال یک نقشه راه و برنامه بسیار خوب هستیم تا شرایط به حالت طبیعی خود برگردد. به دنبال درگیری و جدال با کسی نیستیم. به کار خود ادامه می‌دهیم و به توصیه‌ها گوش می‌دهیم و همچنان انگیزه خود را حفظ خواهیم کرد.

خبر جدید  خداحافظی شمسایی از تیم ملی فوتسال با دعوت از کشوری که لیگ ندارد!

او ادامه داد: همه کشور‌ها باید از رقابت‌های خود دفاع کنند و برنامه ما هم این است که هیچ رقابتی لغو نشود. نباید فراموش کرد که بازیکنان قلب فوتبال و هواداران هم روح آن هستند. بازیکنان قهرمانان واقعی هستند و در چنین شرایطی باید از آن‌ها حمایت شود. کسی به خاطری تعطیلی و یا تعلیق هیچ رقابتی خوشحال نیست و ما به دنبال آن‌ها هستیم که شرایط برای برگزاری همه رقابت‌ها حتی با وجود کرونا مهیا شود.

خبر جدید  تاج جواب کی‌روش را داد

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ، کدخبر: ۹۹۰۴۲۱۱۴۹۵۵ ، www.isna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,