تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 11:51 ق.ظ
بازگشت دایی به فوتبال با پیوستن به تیم اورتون انگلستان
بازگشت دایی به فوتبال با پیوستن به تیم اورتون انگلستان بازیکن سابق تیم ملی ایران و بوندس لیگا ظاهرا در آستانه بازگشت به فوتبال، آن هم در عرصه بین‌المللی است و طبق اطلاعات کیکر، باشگاهی از انگلیس علاقه‌مند به همکاری با این مربی ۵۱ ساله است؛ شایعات حاکی از آن است که این باشگاه تیمی جز اورتون نیست.

شعار سال: در گزارشی که کیکر ساعاتی قبل آن را منتشر کرده چنین آمده است:

«عنوان بین‌المللی علی دایی؛ بهترین گلزن تاریخ ملی جهان ممکن است توسط کریستیانو رونالدو از وی گرفته شود، اما این احتمال وجود دارد که علی دایی با نقشی جدید به صحنه فوتبال بین‌المللی برگردد.

بازیکن سابق تیم ملی ایران و بوندس لیگا ظاهرا در آستانه بازگشت به فوتبال، آن هم در عرصه بین‌المللی است و طبق اطلاعات کیکر، باشگاهی از انگلیس علاقه‌مند به همکاری با این مربی ۵۱ ساله است؛ شایعات حاکی از آن است که این باشگاه تیمی جز اورتون نیست (که مالک ایرانی دارد)، اما مشخص نیست دایی در کدام نقش می‌تواند در این تیم آبی‌پوش لیگ برتری کار کند.

دایی ۲۳ سال پیش به همراه هموطنش کریم باقری به تیم آرمینیا بیله‌فلد نقل مکان کرد و از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۲ در ۱۰۷ بازی بوندس لیگا ۱۹ گل برای بیله‌فلد، اف. سی. بایرن و هرتابرلین به ثمر رساند.

خبر جدید  ۱۰ نامزد انتخابات کاراته تایید شدند

این مهندس متالورژی و متولد اردبیل در تیم ملی ایران به رکورد بی‌سابقه دست یافته و با ۱۰۹ گل در ۱۴۹ مسابقه بین‌المللی همچنان در راس همه بازیکنان ملی تاریخ، بهترین گلزن محسوب می‌شود.

اولین بازیکن اروپایی که از مرز ۱۰۰ گل در رقابت‌های بین‌المللی عبور کرد

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی در حال حاضر به‌عنوان اولین بازیکن اروپایی که از مرز ۱۰۰ گل در رقابت‌های بین‌المللی عبور کرده، امیدوار است در ماه‌های آینده فاصله خود را با دایی کم کند و شاید از او بگذرد؛ چیزی که خود علی دایی هم به آن اشاره کرده و امیدوار است این اتفاق برای این گلزن پرتغالی رخ بدهد.»

خبر جدید  طرح جدید فدراسیون کشتی مهم و غیرقابل اجتناب است

کیکر در شرایطی مدعی چنین خبری شده که دایی پس از جدایی از سایپا به دلایل خاص پیشنهادات مختلفی را برای بازگشت به لیگ برتر ایران رد کرده و همچنین به گفته خودش دو بار در دو زمان مختلف مورد مذاکره فدراسیون فوتبال قرار داشته تا سرمربی تیم ملی ایران بشود. باید در انتظار اظهار نظر رسمی آقای گل جهان در این باره بود.

واکنش دایی به پیشنهاد اورتون؛بی اطلاع هستم!

دایی که حدود دو سال است در فوتبال ایران فعالیتی ندارد، گفته می شد که با پستی مدیریتی در باشگاه اورتون که فرهاد مشیری را به عنوان مالک در اختیار دارد، به فوتبال بازخواهد گشت.

خبر جدید  همیشه دوست داشتم در اوج از ورزش خداحافظی کنم

در همین خصوص با محمد دایی، برادر و یکی از همراهان همیشگی علی دایی تماس گرفتیم و از او در مورد صحت این خبر پرسیدیم. محمد دایی اما در پاسخ گفت:« متاسفانه من در جریان نیستم و اطلاعی در این زمینه ندارم. من هم مثل بقیه این خبر را در رسانه ها خواندم و صحبت با خودشان در این خصوص نداشتم. باید از خود علی این سوال را بپرسید.»

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرآنلاین، تاریخ انتشار:۲۰آذر۱۳۹۹، کدخبر :۱۴۶۴۸۱۱،www.khabaronline.ir
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دیدبان ایران، تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹، کدخبر:۹۷۱۸۹، didbaniran.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,