بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 28 جولای 2019 | 11:27 ق.ظ
ایران با غلبه بر ایتالیا قهرمان والیبال جوانان جهان شد
ایران با غلبه بر ایتالیا قهرمان والیبال جوانان جهان شد تیم ملی والیبال جوانان ایران موفق شد در فینال رقابت‌های جوانان جهان مقابل ایتالیا به پیروزی برسد و عنوان قهرمانی را بدست آورد.

شعار سال : تیم والیبال جوانان ایران در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان که در کشور بحرین در حال برگزاری است به مصاف ایتالیا رفت و این دیدار نفس گیر و حساس را با نتیجه ۳ بر ۲ به سود خود پایان داد. شاگردان عطایی برای اولین بار در تاریخ این پیکارها به فینال رسیده بودند و موفق شدند با تاریخ سازی عنوان قهرمانی را بدست آورند. سروقامتان جوان ایران موفق شدند در ست‌های دوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۷، سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ و پنجم با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ به پیروزی برسند و در ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ و چهارم ۲۵ بر ۲۲ را واگذار کردند. تیم ایران یک بار هم در این مسابقات در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل ایتالیا قرار گرفته بود اما با نتیجه ۳ بر یک مغلوب این تیم شده بود و با پیروزی امروز به نوعی انتقام خود را از لاجوردی‌پوشان گرفت. بهترین عملکرد ایران در مسابقات جوانان جهان مربوط به سال ۲۰۰۷ بود که ایران با هدایت مصطفی کارخانه توانست عنوان سومی را کسب کند. در دیدار رده‌بندی هم برزیل با نتیجه ۳ بر صفر از سد روسیه گذشته و به مقام سوم دست پیدا کرد.
شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری  فارس، تاریخ انتشار: ۶ مرداد۱۳۹۸ ، کدخبر: ۱۳۹۸۰۵۰۵۰۰۱۲۰۵: www.farsnews.com

خبر جدید  داوران دوباره سوژه لیگ برتر شدند

ایران با غلبه بر ایتالیا قهرمان والیبال جوانان جهان شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)