تاریخ انتشار: جمعه 12 ژوئن 2020 | 03:04 ق.ظ
امور فدراسیون را روی غلتک می اندازم
امور فدراسیون را روی غلتک می اندازم رئیس پیشین فدراسیون فوتبال از تمایلش برای بازگشت به فدراسیون خبر داد.

شعار سال: علی کفاشیان درباره قوت گرفتن بحث حضورش در فدراسیون فوتبال به‌عنوان سرپرست اظهار داشت: قبلا هم گفته بودم هر کمکی از دستم برآید برای فوتبال ایران انجام خواهم داد. امروز کمیته استیناف حکم کاهش محرومیتم از ۵ سال به یک‌سال را ابلاغ کرد و بدین ترتیب دوران محرومیتم به پایان رسید و آماده خدمت به فوتبال هستم.
وی درباره اینکه گفته می‌شود با افراد مورد اعتمادش برای حضور در فدراسیون هم صحبت کرده، گفت: من تیم خاصی ندارم و پس از ورود به مجموعه‌ای با افراد حاضر در آن مجموعه کار می‌کنم. نبی و اعضای هیئت رئیسه از دوستانم هستند و مشکلی وجود ندارد.
کفاشیان درباره اینکه چقدر احتمال دارد به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال مشغول به کار شود، گفت: فعلا یکی دو روز صبر کنید، اما این موضوع دور از ذهن نیست. ۵۰ درصد که از طرف من باشد، حل شده و مانده ۵۰ درصد طرف مقابل!
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ادامه داد: با اعضای هیئت رئیسه ارتباط خوبی دارم و در اولین جلسه هیئت رئیسه شرکت خواهم کرد و باید با آن‌ها درباره آینده فوتبال ایران صحبت کنم. استعفای کتبی نداده بودم و هنوز نایب رئیس اول فدراسیون و عضو هیئت رئیسه هستم. باید با کمک هم کاری کنیم که فدراسیون از این شرایط خارج شود.
کفاشیان تصریح کرد: با حضورم در فدراسیون و در مدت ۴-۳ ماه نمی‌توانم معجزه کنم، اما سعی می‌کنم در مدت زمانی خاص امور فدراسیون را روی غلتک بیندازم و در مسیر خوبی گام برداریم. در این راه نیاز به کمک همه افراد است.
وی درباره اینکه نمی‌خواهد درباره دلایل محرومیتش از سوی کمیته اخلاق که به موضوع حق پخش تلویزیونی ارتباط داشت، صحبت کند، گفت: در آینده در این باره حرف خواهم زد.
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره کاهش محرومیت ترابیان به سه سال خاطرنشان کرد: این محرومیت حق ترابیان نیست و او سلامت کار کرده و نباید محروم شود.

خبر جدید  پشت پرده انتخاب فرهاد مجیدی در استقلال!

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، کد خبر: ۲۲۸۳۵۲۲، تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹، www.tasnimnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,