تاریخ انتشار: دوشنبه 11 می 2020 | 20:30 ب.ظ
اعتراض نامزد انتخابات ریاست فدراسیون ووشو به وزیر ورزش
اعتراض نامزد انتخابات ریاست فدراسیون ووشو به وزیر ورزش یکی از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون ووشو در نامه ای به مسعود سلطانی فر خواستار جلوگیری از طرح مهندسی انتخابات در مجمع پیش رو شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در پی اعتراض سه نفر از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون ووشو، جلسه تجدید نظر کمیسیون تطبیق وزارت ورزش روز گذشته تشکیل جلسه داد و در نهایت مدارک هر سه نفر را برای بار دوم رد کرد. در همین خصوص علی اسنفدیاری با بیان شائبه مهندسی انتخابات این فدراسیون با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان خواستار جلوگیری از این امر شد. در این نامه آمده است: «جناب آقای مسعود سلطانی فر
وزیر محترم ورزش و جوانان
با سلام و احترام احتراماً به استحضار آن مقام محترم می‌رساند: اینجانب علی اسفندیاری نامزد حضور در انتخابات فدراسیون ووشو، نسبت به روند بررسی مدارک مدیریتی از سوی کمیسیون تطبیق اعتراض داشته و خواستار بررسی مجدد و دقیق‌تر مدارک اینجانب را دارم. بنده با در اختیار داشتن مدرک دکترای ورزش، بیش از ۲۰ سال در این رشته فعالیت داشته و از سال ۱۳۹۰ تا کنون مسئول انجمن ووشو دانشجویان هستم. طبق آئین نامه انتخابات مجامع فدراسیون‌های ورزشی، مشکلی برای حضور در انتخابات ندارم و واقعاً جای تعحب دارد که چرا کمیسیون تطبیق در دو مرحله بررسی مدارک من را تائید نکرده است. برای حضور در این انتخابات در مهلت قانونی ۱۱ نفر ثبت نام کردند که کمیسیون تطبیق مدارک تنها شش نفر را تائید کرده است. این در حالیست که هستند در بین همین شش نفر، افرادی که سوابق مدیریتی قابل تائیدی ندارند و جای تعجب دارد که چگونه مورد تائید قرار گرفته‌اند. بر همین اساس از حضرتعالی درخواست دارم دستور فرمائید به منظور حفظ عدالت و جلوگیری از بروز شائبه مهندسی انتخابات، کمیسیون تطبیق با حضوری افرادی که در موضوع انتخابات فدراسیون ذینفع نباشند، تشکیل و یکبار دیگر مدارک مدیریتی همه نفرات مورد بررسی قرار گیرد که در صورت چنین اقدامی احتمال تغییر در بین نفرات تائید شده بسیار زیاد است. در پایان به عرض آن مقام محترم می‌رساند در صورت ادامه روند فعلی، این حق را برای خود قائلم که برای رسیدن به حق قانونی خود از سوی مراجع ذیصلاح موضوع را پیگیری نمایم.»
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  برنامه‌های رشته‌های رزمی در سال ۹۸/ امید به کسب سهمیه‌های المپیک
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,