تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 12 نوامبر 2020 | 00:37 ق.ظ
آغاز دور برگشت لیگ بیستم کشتی از اول آذر
آغاز دور برگشت لیگ بیستم کشتی از اول آذر دور برگشت لیگ‌برتر کشتی با توجه به لغو مسابقات قهرمانی ۲۰۲۰ جهان از اول آذر آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما به نقل از سازمان لیگ کشتی، پیش از این سازمان لیگ کشتی برنامه مسابقات دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی را در دو طرح اعلام کرده بود. از آنجایی که اتحادیه جهانی کشتی رسما اعلام کرده مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۰ برگزار نمی شود، رییس سازمان لیگ کشتی از آغاز دور برگشت لیگ بیستم از اول آذر خبر داد.
عبدالمهدی نصیرزاده با تایید این خبر گفت: مسابقات دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی از اول آذر با برگزاری مراسم وزن‌کشی آغاز خواهد شد و رقابت‌های گروه الف در روزهای ۲ و ۳ آذر برگزار می‌شود.
مسابقات گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی و گروه های الف و ب لیگ برتر کشتی آزاد هم طبق برنامه برگزار خواهد شد.
رییس سازمان لیگ کشتی در ادامه گفت: همانطور که در دور رفت شیوه نامه های بهداشتی به خوبی اجرا شد، در دور برگشت هم فدراسیون و سازمان لیگ کشتی تاکید زیادی به رعایت نکات بهداشتی خواهند داشت. قبلا هم اعلام کرده بودیم که اولویت ما سلامتی ورزشکاران است.
نصیرزاده عنوان کرد: تمامی مسابقات به صورت متمرکز و به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود و تیم‌ها باید قبل از حضور در رقابت‌ها آزمایش کرونا بدهند.

خبر جدید  کوه‌ها نیمی از تنوع زیستی جهان را در خود جای داده‌اند

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,